ATENTIE! Este necesara PROGRAMAREA pentru antrenamentele care au loc de LUNI pana VINERI la ora 19.00 si la cele de SAMBATA, de la orele 11.00 si 12.00, din sala mica.

Orar

lunmarmiejoivinsâm
7:00
8:00
9:00
10:00
11:00
12:00
13:00
17:00
18:00
19:00
20:00

luni

  • 7:00 - 8:00Marcela : Yoga Incepator
  • 8:00 - 9:00Dalanda : Matwork
  • 9:00 - 10:00Dalanda : Beginner Fit
  • 10:00 - 11:00Oana : Piyo
  • 11:00 - 12:00Loredana : Full body integration
  • 12:00 - 13:00Loredana : Aerobic Dance Mix
  • 13:00 - 15:00Marcela : Yoga 2 ore
  • 17:00 - 18:00Mihaela : Body Shape
  • 18:00 - 19:00Oana : Tabata
  • 18:00 - 19:00Diana : BeachBody
  • 19:00 - 20:00Diana : The firm
  • 19:00 - 20:00Dalanda : Body Max
  • 20:00 - 21:00Cristina : Abs & Stretch
  • 20:00 - 21:00Diana : Best Body

marți

  • 8:00 - 9:00Oana : P90X
  • 9:00 - 10:00Marcela : Yoga Incepator
  • 10:00 - 11:00Marcela : MACexercise
  • 11:00 - 12:00Mihaela : Body Shape
  • 12:00 - 13:00Oana : Insanity
  • 12:00 - 13:00Diana : Tight' elle
  • 17:00 - 18:00Oana : Piyo
  • 18:00 - 19:00Cristina : Total Body Workout
  • 18:00 - 19:00Dalanda : Matwork
  • 19:00 - 20:00Cristina : Step Tone
  • 19:00 - 20:00Loredana : Gracefully FIT
  • 20:00 - 21:00Dalanda : Legs&Butts
  • 20:00 - 21:00Diana : BeachBody

miercuri

  • 7:00 - 8:00Marcela : MACexercise
  • 8:00 - 9:00Cristina : Cardio Step
  • 8:00 - 9:00Marcela : Ballerina Body
  • 9:00 - 10:00Cristina : Abs & Stretch
  • 10:00 - 11:00Diana : Cardioboost
  • 11:00 - 12:00Diana : Best Body
  • 11:00 - 12:00Dalanda : Beginner Fit
  • 12:00 - 13:00Oana : Piloxing
  • 12:00 - 13:00Loredana : Gracefully FIT
  • 17:00 - 18:00Marcela : MACexercise
  • 17:00 - 18:00Dalanda : CardioBeat
  • 18:00 - 19:00Diana : Cardioboost
  • 18:00 - 19:00Oana : Rear attitude
  • 19:00 - 20:00Diana : Tight' elle
  • 19:00 - 20:00Dalanda : TurboDance & Abs
  • 20:00 - 21:00Marcela : Yoga 2 ore

joi

  • 8:00 - 9:00Dalanda : Circuit Pump
  • 8:00 - 9:00Diana : The firm
  • 9:00 - 10:00Marcela : Yoga Incepator
  • 10:00 - 11:00Dalanda : Legs&Butts
  • 11:00 - 12:00Dalanda : Cardio Fun
  • 11:00 - 12:00Diana : BeachBody
  • 12:00 - 13:00Cristina : Total Body Workout
  • 12:00 - 13:00Loredana : Ultimate Pilates
  • 13:00 - 15:00Marcela : Yoga 2 ore
  • 17:00 - 18:00Dalanda : Cardio Fun
  • 17:00 - 18:00Loredana : Gracefully FIT
  • 18:00 - 19:00Loredana : Arms & butts
  • 18:00 - 19:00Dalanda : Cardio Sculpt
  • 19:00 - 20:00Oana : P90X
  • 19:00 - 20:00Diana : BeachBody
  • 20:00 - 21:00Diana : Tight' elle
  • 20:00 - 21:00Dalanda : Circuit Pump

vineri

  • 7:00 - 8:00Marcela : Pilates
  • 8:00 - 9:00Marcela : MACexercise
  • 9:00 - 10:00Loredana : Aerobic Dance Mix
  • 10:00 - 11:00Loredana : Full body integration
  • 11:00 - 12:00Dalanda : Body Max
  • 12:00 - 13:00Dalanda : Summer Bikini
  • 17:00 - 18:00Loredana : Aerobic Dance Mix
  • 18:00 - 19:00Dalanda : Beginner Fit
  • 18:00 - 19:00Paula : Basic Step
  • 19:00 - 20:00Dalanda : Matwork
  • 19:00 - 20:00Paula : Body Pump
  • 20:00 - 21:00Marcela : Hot Stretch

sâmbătă

  • 8:00 - 10:00Marcela : Yoga 2 ore
  • 10:00 - 11:00Dalanda : WonderWoman
  • 10:00 - 11:00Raluca : Affectif
  • 11:00 - 12:00Dalanda : Legs&Butts
  • 11:00 - 12:00Loredana : Ultimate Pilates
  • 12:00 - 13:00Loredana : Full body integration
  • 12:00 - 13:00Dalanda : BodyMakeOver

 Antrenamente Incepator Nivel 1
 Antrenamente Incepator Nivel 2
 Antrenamente Incepator Nivel 3
 Antrenamente Mediu Nivel 1
 Antrenamente Mediu Nivel 2
 Antrenamente Mediu Nivel 3
 Antrenamente Avansate