ATENTIE! Este necesara PROGRAMAREA pentru antrenamentele care au loc de LUNI pana VINERI la ora 19.00 si la cele de SAMBATA, de la orele 11.00 si 12.00, din sala mica.

Orar

lunmarmiejoivinsâm
7:00
8:00
9:00
10:00
11:00
12:00
13:00
17:00
18:00
19:00
20:00

luni

  • 7:00 - 8:00Marcela : Postural
  • 8:00 - 9:00Dalanda : Fit and slim
  • 9:00 - 10:00Dalanda : Cardio slim
  • 10:00 - 11:00Dalanda : Dream body
  • 11:00 - 12:00Paula : Core
  • 12:00 - 13:00Paula : Magic Body
  • 13:00 - 14:00Marcela : Yoga body
  • 17:00 - 18:00Mihaela : Body Shape
  • 18:00 - 19:00Dalanda : Hiit
  • 18:00 - 19:00Paula : Reshape
  • 19:00 - 20:00Paula : Core Pilates
  • 19:00 - 20:00Dalanda : Body Max
  • 20:00 - 21:00Dalanda : Beginner Fit
  • 20:00 - 21:00Diana : Best Body

marți

  • 8:00 - 9:00Oana : Slim intervals
  • 9:00 - 10:00Marcela : Yoga body
  • 10:00 - 11:00Paula : Magic Body
  • 11:00 - 12:00Paula : Remodel
  • 12:00 - 13:00Oana : Fit mix
  • 17:00 - 18:00Oana : Piyo
  • 18:00 - 19:00Paula : Bootylicious
  • 18:00 - 19:00Loredana : Core & Abs
  • 19:00 - 20:00Paula : Step Tone
  • 19:00 - 20:00Loredana : Gracefully FIT
  • 20:00 - 21:00Diana : BeachBody

miercuri

  • 7:00 - 8:00Marcela : Yoga body
  • 8:00 - 9:00Marcela : Postural
  • 9:00 - 10:00Marcela : Ballerina Body
  • 10:00 - 11:00Paula : Shape
  • 11:00 - 12:00Paula : Fit step
  • 12:00 - 13:00Loredana : Fit dance
  • 17:00 - 18:00Marcela : MACexercise
  • 18:00 - 19:00Diana : Cardioboost
  • 18:00 - 19:00Oana : Rear attitude
  • 19:00 - 20:00Diana : Tight' elle
  • 19:00 - 20:00Oana : Insanity
  • 20:00 - 22:00Marcela : Yoga 2 ore

joi

  • 8:00 - 9:00Paula : Remodel
  • 9:00 - 10:00Paula : Fit step
  • 10:00 - 11:00Loredana : Full body integration
  • 11:00 - 12:00Diana : Fit mat
  • 12:00 - 13:00Diana : Fit beach
  • 13:00 - 14:00Marcela : Yoga and relax
  • 17:00 - 18:00Paula : Basic Step
  • 17:00 - 18:00Loredana : Gracefully FIT
  • 18:00 - 19:00Paula : Reshape Tone
  • 18:00 - 19:00Oana : Tabata
  • 19:00 - 20:00Oana : P90X
  • 19:00 - 20:00Diana : BeachBody
  • 20:00 - 21:00Diana : Tight' elle

vineri

  • 7:00 - 8:00Marcela : Pilates
  • 8:00 - 9:00Loredana : Flow
  • 9:00 - 10:00Loredana : Arms & butts
  • 10:00 - 11:00Oana : Slim intervals
  • 11:00 - 12:00Paula : Summer Bikini
  • 12:00 - 13:00Paula : Fit step
  • 17:00 - 18:00Loredana : Aerobic Dance Mix
  • 18:00 - 19:00Loredana : Core & Abs
  • 18:00 - 19:00Paula : Basic Step
  • 19:00 - 20:00Marcela : Ultimate Pilates
  • 19:00 - 20:00Paula : Body Pump
  • 20:00 - 21:00Marcela : Hot Stretch

sâmbătă

  • 8:00 - 10:00Marcela : Yoga 2 ore
  • 10:00 - 11:00Paula : Step Tone
  • 10:00 - 11:00Raluca : Affectif
  • 11:00 - 12:00Paula : Bootylicious
  • 11:00 - 12:00Loredana : Ultimate Pilates
  • 12:00 - 13:00Loredana : Full body integration
  • 12:00 - 13:00Paula : Body Pump

 Antrenamente Incepator Nivel 1
 Antrenamente Incepator Nivel 2
 Antrenamente Incepator Nivel 3
 Antrenamente Mediu Nivel 1
 Antrenamente Mediu Nivel 2
 Antrenamente Mediu Nivel 3
 Antrenamente Avansate